Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, şiddetli lisans eğitimini Itibar Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Patronaj ve Düzenleme vadiında İstanbul Kültürlü Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye kesimünde bellik kasılmau, yönetimi, izlemsel bellik planlaması ve Türkiye’de ilk yol önemli üniversite müesseselerinin Master Franchise bünyelanma projesini gerçekleştirmiş ve sükseyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze kadar terbiye kesimünde aile olarak birkötü markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En majör ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden kafalayarak dünya geneline yaymaktır.

Eğitim, spor, konuşma, bilimsel alanlarda ulusal ve uluslararası canlı çalışmalar yürüten KALKO, birkötü ayak topu, sepet topu karavaşübünde başkanlık ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene başkanlık yaptığı dönemde tam 32 sene sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde önem aldığı Kocaçekmece Basketbolspor ise Beko Sepet topu Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin katı rabıta Türkiye’nin en majör özel ekol ve çörek derneği olan TÖDER’de 6 yıldır dümen kurulunda önem almaktadır.

KALKO, terbiye vadiında yaptığı sükselı başlangıçimlerden dolayı birkötü düğün, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Senenin Eğitim Antreimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu sosyal teavün vakfında terbiye vadiında projeler yürütmektedir. Her sene birkötü öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde rahmetli babası Resul Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve beş ile yan yana öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Eğitim Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir Cevap Yazın

takipci satin al https://zuccaciye.name.tr/ https://burdurwebtasarimseo.name.tr/ https://instagramsosyalmedyauzmani.name.tr/ https://zeytinburnumarangoz.name.tr/ https://kasarpeyniri.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al